Albanija 🚌 VLORA bus

Albanija 🚌 VLORA bus

VLORA

Ljeto 2021

Autobusom iz Tuzle

 

VLORA (al. Vlorë, ital. Valona, tur. Avlonya) – „grad albanske zastave“, „biser dva mora“ (Jadranskog i Jonskog) kako se često naziva, treći je najveći grad u Albaniji (cca 130.000 stanovnika) idealno smješten u zaljevu Vlora nasuprot poluostrva Karaburun i ostrva Sazan, 120km južno od Drača i 120km sjeverno od Sarande.

Sa 150km morske obale na kojoj se spajaju Jadransko i Jonsko more, azurno plavim morem, plažama sa bijelim pijeskom, zelenim šumama, plantažama maslina i limuna, i bogatim kulturno-istorijskim naslijeđem, Vlora danas sa značajnim investicijama u infrastrukturu užurbano gradi imidž vodećeg turističkog odredišta u Albaniji.

U Vlori i oko nje u zadnje vrijeme izgrađen je niz novih hotela, nove saobraćajnice, a početkom ljeta 2017. otvorena je novoizgrađena moderna gradska riva, a grad povezan sa Dračom i Tiranom novim autoputem! Mi smo samo za Vas obišli cjelokupnu rivijeru i izabrali trenutno najbolje hotele za vaš ugodan odmor!

 

Cjenovnik VLORA 2021

 

 

Hotel

 

 

Usluga

 

 

Tip sobe

 

Period u sezoni

 

 

11.06.-18.06.

18.06.-25.06.

 

25.06.-03.07.

 

03.07.-28.08.

28.08.-04.09.

04.09.-11.09.

11.09.-18.09.

 

Monte Carlo 4*

 

 

Polupansion

 

Dvokrevetna

Balkon/pogled more

 

439 KM

 

519 KM

 

519 KM

 

439 KM

 

 

Regina City 4*

 

 

Noćenje/

doručak

 

Dvokrevetna, balkon

 

565 KM

 

585 KM

 

585 KM

 

565 KM

 

Polupansion

 

Dvokrevetna, balkon

 

679 KM

 

699 KM

 

709 KM

 

679 KM

 

 

Regina Blue 4*

 

 

Noćenje/

doručak

 

Dvokrevetna

Balkon

 

589 KM

 

599 KM

 

599 KM

 

589 KM

 

Polupansion

 

 

Dvokrevetna

Balkon

 

709 KM

 

709 KM

 

729 KM

 

709 KM

Cijene su po osobi za navedenu uslugu izražene u Konvertibilnim Markama

 

CIJENA ARANŽMANA OBUHVATA:

  • 7 (sedam) noćenja u hotelu po izboru uz odabranu uslugu u hotelu
  • Usluge pratioca grupe i kompletnu organizaciju putovanja
  • Ležaljke i suncobrane na plaži
  • PDV
POPUSTI
dijete do 4 godine sa dvije odrasle osobe ako ne koristi krevet

(U hotelu Monte Carlo do 5 godina)

Besplatno

dijete od 4 do 12 godina sa dvije odrasle osobe (ima svoj krevet)

50%

drugo dijete od 4 do 12 godina sa dvije odrasle osobe

30%

dijete do 12 godina u sobi sa jednom odraslom osobom

20%

dvoje djece sami u sobi

30%

Treća odrasla osoba

20%

Doplata za jednokrevetnu sobu

60%

 

CIJENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:

  • prevoz turističkim autobusom do Vlore (cijene navedene u cjenovniku prevoza)
  • polisu obaveznog putničkog zdravstvenog osiguranja (2 KM po danu)
  • boravišnu taksu 2,50 KM po osobi i danu
  • za putnike koji putuju vlastitim prevozom cijene aranžmana se uvećavaju za 10 KM po osobi

 

REZERVACIJA PUTOVANJA: Prilikom rezervacije putovanja potrebno je dostaviti kopiju pasoša te uplatiti avans u iznosu od 30% od ukupne cijene koštanja aranžmana.

Uz ovo putovanje vrijede opšti uslovi putovanja organizatora.

 

UPOZORENJE: Mole se putnici da vode računa o svojim putnim ispravama, novcu i stvarima u toku trajanja aranžmana. Svaki putnik je dužan samostalno provjeriti važnost svojih dokumenata i provjeriti zakonske regulative oko ulaska u države koje su u programu putovanja. Svi putnici su duzni imati validnu policu putničkog zdravstvenog osiguranja.

 

CJENOVNIK USLUGE PREVOZA ZA LJETO 2021.

Relacija

Odrasli

Djeca do 4 godine

Djeca od 4 do 12 godina

Tuzla-Vlora-Tuzla

(Brčko, Srebrenik, Živinice, Kladanj)

 

99 KM

 

Besplatno

 

49 KM

Sarajevo-Drač-Sarajevo

(Olovo, Konjic)

 

79 KM

 

Besplatno

 

49 KM

Mostar-Drač-Mostar

(Jablanica, Stolac)

 

69 KM

 

Besplatno

 

39 KM

Doplata za prvi red sjedišta u autobusu

50 KM po osobi

 

Raspored polaska autobusa za Vloru

Polasci su svakog petka od 11.06.2021.

Grad Mjesto polaska

Vrijeme polaska

Tuzla Glavna autobuska stanica

19.00h

Živinice Raskršće kod robne kuće„Omega“

19.20h

Kladanj Preko puta autobuske stanice

20.00h

Olovo Benzinska stanica „INA“

20.40h

Sarajevo Zemaljski muzej

22.00h

Konjic Autobuska stanica

23.00h

Jablanica Restoran „Zdrava Voda“

23.40h

Mostar Benzinska stanica „Hifa“

01.00h

Stolac Centar

01.30h

Polazak iz Vlore za BiH svake subote u 19.00h po rasporedu hotela.

 

Posebna napomena vezana za COVID 19
Za ovo putovanje važe sve preporuke u vezi sa COVID-19. Do datuma polaska na putovanje moguće su promjene uslova putovanja u skladu sa preporukama nadležnih institucija u BiH i inostranstvu odnosno tranzitnih teritorija i zemlje u kojoj se nalazi konačna destinacija iz programa putovanja. U slučaju da propisi vezani uz pandemiju ne dozvoljavaju da se putovanje nesmetano realizuje agencija zadržava pravo promjene termina realizacije putovanja.                                        

Rezervacija i uplata:

“KOMPAS TOURS-rm” d.o.o. BANJA LUKA

Nikole Tesle br. 3 /stara BUS stanica/

// 25 godina sa vama //

LICENCA ZA TOUROPERATORA:

14.07-325-501/19 od 23.08.2019.

(četvrta po redu)

Telefoni: 051 217 775 i 051 219 473

e-mail: kompastours@gmail.com

 VAŠ KOMPAS ZA SIGURAN PUT

253 UKUPNO PREGLEDA 1 POSJETA DANAS



Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *